BSO_PP1
Zaproszenie na szkolenie: RODO. Co powinien wiedzieć mały przedsiębiorca

Dolnośląska Izba Gospodarcza wraz z Kancelarią Prawną BSO Prawo & Podatki zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat nowych przepisów ochrony danych osobowych

pt.: „RODO. Co powinien wiedzieć mały przedsiębiorca”,

które odbędzie się w sali konferencyjnej DIG 9 listopada 2017 r.  w godz. 9.00- 11.00.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców, którzy podejmują działania z wykorzystaniem danych osobowych. Właścicieli firm, którzy chcą zapoznać się z nowym zakresem odpowiedzialności oraz zadaniami, jakie oni sami lub ich pracownicy muszą podjąć w obszarze rekrutacji, kadr, sprzedaży, marketingu i współpracy z kontrahentami, by zgodnie z prawem dokonywać przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r.

RODO. Ochrona danych osobowych. Co przedsiębiorca powinien wiedzieć?

  • Czy obecne zgody na przetwarzanie danych osobowych klientów, kontrahentów stracą ważność?
  • W jakim stopniu będzie można przetwarzać dane pracowników i kandydatów w procesie rekrutacyjnym?
  • Jak zmienią się klauzule zgód? Jak należy dostosować klauzule do nowego obowiązku informacyjnego?
  • Czym jest rejestr czynności przetwarzania danych i czy każdy przedsiębiorca będzie musiał go prowadzić?
  • Kto będzie musiał wyznaczyć inspektora ochrony danych osobowych?

Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania. Powiemy jaki wpływ nowe przepisy mają na działalność przedsiębiorców. Wskażemy zadania, które trzeba wykonać, by zgodnie z prawem przetwarzać dane osobowe po 25 maja 2018 r.

Spotkanie poprowadzi Pani Mec. Monika Galiszewska, radca prawny w Kancelarii Prawnej BSO Prawo & Podatki. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Ekonomii i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od wielu lat doradza przedsiębiorcom polskim i zagranicznym w toku ich działalności gospodarczej. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa spółek, prawa umów oraz zagadnień związanych z ochroną danych osobowych.

UWAGA: Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W spotkaniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej firmy. W spotkaniu nie mogą wziąć udziału przedstawiciele firm doradczych – prawnych. Obowiązują zapisy na stronie http://bramorski.com/rodo-co-przedsiebiorca-wiedziec-powinien/. Rejestracja do 7 listopada 2017 r.

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności nowymi przepisami RODO zapraszamy do lektury materiałów informacyjnych na temat najnowszych przepisów o ochronie danych osobowych na stronie http://bramorski.com/blog/ochrona-danych-osobowych-blog/.

Rejestracja udziału w spotkaniu:

http://bramorski.com/rodo-co-przedsiebiorca-wiedziec-powinien/

Termin rejestracji: do 7 listopada 2017 r.

Termin spotkania: 9 listopada 2017 r. , DiG, 9.00 – 11.00

Kontakt: Marzena Hełmecka, BSO Prawo & Podatki, tel. 71 346 70 70, e-mail: marzena.helmecka@bramorski.com.