bgimg2
Zaproszenie na szkolenie pt: “Storytelling – moc budowania marki za pomocą historii”.

Dolnośląska Izba Gospodarcza oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucje wspierające rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. “Storytelling – moc budowania marki za pomocą historii”.

Celem szkolenia jest nauczenie przedsiębiorców jak budować relacje z otoczeniem, w szczególności z mediami, by w ten sposób wzmocnić wizerunek firmy i zwiększyć jej rozpoznawalność.

Storytelling – czyli sztuka opowiadania o firmie, produktach, usługach a także o osobach, w taki sposób, by tworzyć rozpoznawalność, budować zaufanie, zwiększać sprzedaż i podwyższać marże. To narzędzie pozwalające wyprzedzić konkurencję i wyróżniać się na jej tle.

Dobrze opowiedziana historia pozwala przyciągnąć uwagę w świecie przeładowanym zbędnymi, jałowymi informacjami, na które wielu z nas jest już uodporniona.

Szkolenie poprowadzi Zbigniew Pankiewicz dyplomowany trener biznesu, specjalizujący się w tematyce zarządzania, komunikacji i marketingu. Swoje doświadczenie zdobywał przez wiele lat, jako dziennikarz telewizyjny i wykładowca szczecińskich uczelni. Zarządzał regionalnymi mediami publicznymi, współtworzył zespół marketingu i wsparcia sprzedaży w międzynarodowej firmie informatycznej. Na sali szkoleniowej spędził ponad tysiąc godzin pracując z ludźmi, których łączy jedna cecha – chcą inwestować w siebie.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu multimediów, wyzwalają kreatywność, uczą jak tworzyć czytelne i atrakcyjne komunikaty. Uczestnicy przed kamerą ćwiczą sztukę ciekawego opowiadania o sobie i swoich firmach.

Szkolenie odbędzie się 2 września 2019 r., w godzinach od 9.00 do 15.30, w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, przy ul. Świdnickiej 39 we Wrocławiu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

UWAGA: W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl), gdzie na początku wymagana jest rejestracja.

Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza.

Program szkolenia znajduje się w załączniku.
ZAPISZ SIĘ: tutaj

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.: (91) 312-92-22, e-mail: p.pinkowska@pfp.com.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.