dig_sniadanie-biznesowe_21-09-2016_male-11
Zaproszenie na śniadanie biznesowe pt.: RYNEK PRACY 2017. WYZWANIA I MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

Dolnośląska Izba Gospodarcza zaprasza na kolejne śniadanie biznesowe pt.:

RYNEK PRACY 2017. WYZWANIA I MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

21 marca 2017, godzina 10.00 sala konferencyjna Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, ul. Świdnicka 39, Wrocław

 Ten rok będzie wyjątkowy dla dolnośląskiego biznesu. Trudności ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników i rekordowo niskie bezrobocie we Wrocławiu, presja na większe wynagrodzenia i utrzymanie najlepszych pracowników, by nie przechodzili do konkurencji. Do tego dochodzą wyzwania związane z rozwojem kompetencji pracowników. Jaki będzie rok 2017 oczami pracodawców ? Na co musi przygotować się już teraz Twoja organizacja ?

            Jeśli chcesz poznać wyzwania, przed którymi stoi także Twoja firma, i poznać konkretne rozwiązania – weź udział w naszym śniadaniu biznesowym. Zaproszeni goście – w maksymalnie praktyczny sposób – opowiedzą między innymi o tym, jak przygotować firmę i pracowników do zmian na rynku pracy.

Zapraszamy pracodawców zatrudniających pracowników na umowy o pracę; preferowane branże: produkcja, energetyka, budownictwo, handel, IT, motoryzacja, medycyna.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz chęć zapewnienia optymalnych warunków uczestnictwa oraz możliwości wymiany doświadczeń w jednorodnej grupie uczestników, organizator rezerwuje prawo do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez osoby inne, niż bezpośredni adresaci niniejszej oferty, w szczególności osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne i podatkowe, banki oraz fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego.

PROGRAM I REJESTRACJA NA ŚNIADANIE DLA PRACODAWCÓW

ZAPRASZAMY.