like
ZAPISY DO PROGRAMU Akademia Internetu i Nowych Technologii

Dolnośląska Izba Gospodarcza, Portal Interaktywnie.com oraz Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA  serdecznie zapraszają na cykl szkoleń „Akademia Internetu i Nowych Technologii”, adresowany do menedżerów firm z Dolnego Śląska i okolicznych regionów. Cykl składać się będzie z trzech szkoleń. Uczestnik każdego otrzyma specjalny certyfikat, a osoba, która weźmie udział we wszystkich zajęciach zdobędzie Dyplom Akademii.

Jak przenieść dobrze prosperujący biznes do internetu? Co zrobić by skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi w sieci? Co wyróżnia dobrą kampanię promocyjną on-line? Czy wiążą się z tym jakieś zagrożenia prawne? A także jak zaprojektować najlepszą z możliwych i optymalną kosztowo stronę internetową przy wykorzystaniu najnowszych technologii? Na te pytania odpowiedzą uznani eksperci od internetu, prawa oraz wykorzystania najnowszych narzędzi audiowizualnych.

Z przyjemnością  informujemy, że 15 listopada od godz. 10 do 14 w siedzibie Dolnośląskiej Izby Gospodarczej przy ul. Świdnickiej 39 przeprowadzone zostanie pierwsze szkolenie z cyklu Akademia Internetu i Nowych Technologii Interaktywnie.com oraz Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA we Wrocławiu.
ZAPISY tylko na stronie: http://interaktywnie.com/akademiadig
Koszt uczestnictwa dla członków DIG wynosi 99 zł + VAT.
Warunkiem zorganizowania szkolenia jest zebranie się conajmniej 15 uczestników. Kiedy grupa się utworzy, otrzymacie Państwo od Interaktywnie.com Sp. z o.o. fakturę pro forma do opłacenia. Aby móc uczestniczyć w warsztatach i zostać wpisanym na listę uczestników, należy ją opłacić do 15 listopada.

Miejsce:

Sala Kinowa Centrum Technologii Audiowizualnych, Wrocław, Wystawowa 1

Termin:

11 października 2016 roku, godz. 16.00

Więcej informacji i szczegółowy program tutaj.