DIG_logo_POZIOM_P_kolor_RGB
Wsparcie dla członków DIG

Szanowni Członkowie Dolnośląskiej Izby Gospodarczej,

wszystkich nas dotknęła epidemia koronawirusa, która praktycznie zdezorganizowała życie rodzinne, ale przede wszystkim zawodowe. Jego skutki dotyczą wszystkich, a to dopiero początek. Wielu przedsiębiorców będzie zmagać się z problemami w bieżącej działalności swoich firm. Rozumiemy, że właściciele mogą mieć również problemy z płynnością finansową, organizacyjną oraz utrzymaniem miejsc pracy.

Jednym z zadań Dolnośląskiej Izby Gospodarczej jest wspieranie firm członkowskich. Dotychczas robiliśmy to na co dzień w różnych formach. Dzisiaj tym bardziej chcielibyśmy udzielić Państwu wszechstronnej pomocy.

Prosimy o współpracę i dzielenie się zarówno swoimi problemami jak i wypracowanymi sposobami przetrwania załamania gospodarczego. Bez rozwiązań systemowych nie będzie to możliwe, dlatego chcemy zabierać informacje i przekazywać je przedstawicielom administracji samorządowej oraz rządowej, co jest możliwe poprzez członkostwo DIG w Krajowej Izbie Gospodarczej. Wszelkie wiadomości prosimy kierować na adres: biuro@dig.wroc.pl.

Biuro DIG pracuje częściowo w trybie zdalnym, ale pozostajemy do Państwa dyspozycji wg informacji tutaj.

W imieniu Prezydium Rady Dolnośląskiej Izby Gospodarczej

Prezes DIG Michał Łuczak