plansza 23.07.2020
Wrocławscy i Sztokholmscy: ekologia po polsku i po szwedzku

Szanowni Państwo,

Dolnośląska Izba Gospodarcza we współpracy z firmą Fortum serdecznie zaprasza na spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowany raport „Wrocławscy i Sztokholmscy: ekologia po polsku i po szwedzku”.

Raport prezentuje rozwiązania, które wspierają zrównoważony rozwój miast – m.in. w zakresie gospodarki odpadowej, czy dbałości o czyste powietrze. Na przykładzie statystycznych rodzin Wrocławskich i Sztokholmskich analizujemy, czego mieszkańcy obu miast mogą się od siebie wzajemnie nauczyć w kwestii miejskiej ekologii, a szczególnie w kontekście Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Co sprawiło, że Sztokholm to jedna z najczystszych stolic Europy? Jak wrocławianie dbają o czyste powietrze w swoim mieście? Czy Wrocław i Sztokholm mogą służyć za wzór zrównoważonego rozwoju dla innych polskich miast? Czy życie w czystym mieście kosztuje więcej?

Na te i inne pytania odpowiemy już 23 lipca – zapraszamy!

23 lipca 2020, platforma ZOOM, godz. 12:00-13:30

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/dig-raportfortum2020

Warunki udziału

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym do dnia 22.07.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.