china baner główny
VI Edycja Targów China Homelife Show i China Machinex

W 2017 roku do najważniejszych wydarzeń w kalendarzu kontaktów polsko-chińskich będzie należeć VI Edycja Targów China Homelife Show i China Machinex.

To największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi najlepszych producentów z Chin.

6  edycja targów odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Podczas tegorocznej edycji możemy spodziewać się rekordowej liczby 1200 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. Goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą aż 60 000 wyrobów z różnych branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej. Wydarzeniu China Homelife Show po raz drugi towarzyszyć będą targi China Machinex, na których firmy z Chin zaprezentują nowe możliwości technologiczne na rynku maszyn, energii i narzędzi.

Przez cały czas trwania wydarzenia dla wystawców i odwiedzających dostępna będzie tzw. strefa match makingu, gdzie przedsiębiorcy będą mogli odbyć bezpośrednie spotkania biznesowe z bezpłatną pomocą tłumaczy.

Targi organizowane są przez firmę Meorient International Exhibition we współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą, Stowarzyszeniem Polskich Mediów, redakcji „Wiadomości Gospodarcze”. Pod tą samą nazwą targi odbywają się w 10 rejonach świata – RPA, Arabii Saudyjskiej, Brazylii, Egipcie, Indiach, Meksyku, Jordanii, Kazachstanie, Polsce i Turcji, jako globalny projekt spotkań B2B, który w 2017 roku będzie obchodził jubileusz 10. edycji. China Homelife Show i China Machinex w Polsce jest jedyną w tej części Europy edycją tego wydarzenia obejmującego swym zasięgiem 14 krajów.

Zarejestruj się. Wstęp na targi jest bezpłatny. http://chinahomelife.com.pl/index.php?page=register-now

Więcej informacji: www.chinahomelife.com.pl

 

SPRAWDŹ NOWE MOŻLIWOŚCI. ROZWIŃ WSPÓŁPRACĘ Z NAJLEPSZYMI CHIŃSKIMI PRODUCENTAMI

 China Homelife Show i China Machinex to największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi chińskich producentów. Weźmie w nich udział 1200 sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy zaoferują kilkadziesiąt tysięcy wysokiej jakości produktów z wielu branż. W przypadku China Homelife Show będą to materiały budowlane, meble, elektronika, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki oraz odzież i tekstylia. Wystawcy China Machinex zaprezentują natomiast artykuły z branży elektryczność i nowa energia, maszyny oraz sprzęt i narzędzia. Spodziewamy się około 10 000 odwiedzających z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

 DUŻE PRZYWILEJE DLA IMPORTERÓW – PROGRAM HOSTED BUYER

 Najlepsi kupcy będą mieli możliwość skorzystania z programu ekskluzywnych usług, w którego ramach zapewniamy:

  • bezpłatny wstęp na teren targów,
  • korzystanie ze strefy Match Makingu,
  • bezpłatna pomoc tłumacza podczas spotkań,
  • bezpłatny udział w prelekcjach podczas targów,
  • bezpłatny przejazd autokarem,
  • jeden bezpłatny nocleg ze śniadaniem w hotelach 2- i 3-gwiazdkowych, w pokojach dwuosobowych, w czasie trwania imprezy,
  • obiad w czasie trwania imprezy.

Aby zakwalifikować się do programu, firma musi być importerem chińskich produktów lub być zainteresowana importem produktów z Chin. Aplikujący musi być menedżerem wyższego szczebla w swojej firmie i mieć upoważnienie do podejmowania decyzji zakupowych.

 

Weź udział w programie Hosted Buyer

http://chinahomelife.com.pl//index.php?page=vip-buyer-application

Rejestracja nie jest automatyczna, zainteresowani będą musieli przejść proces weryfikacji przez organizatora.

 

Więcej informacji: Anna Legutko

al@chinahomelife.org,

+48222976626,

+48720909043

www.chinahomelife.com.pl