2014_3
V Amatorski Turniej Tenisowy Dealerów Samochodowych im. Mirosława Wróbla

W sobotę, 24 września o godz. 9:00, na terenie ośrodka Olimpijski Cup & Sports we Wrocławiu, odbędzie się V Amatorski Turniej Tenisowy Dealerów Samochodowych im. Mirosława Wróbla. Na wydarzenie zaprasza Sekcja Motoryzacyjna Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Już po raz kolejny dealerzy samochodowi i firmy z branży motoryzacyjnej zmierzą się na polu innym,
niż zawodowe. Rywalizacja i integracja? Wbrew pozorom nic nie łączy bardziej niż sport, a taki właśnie cel przyświeca rozgrywkom. Choć na co dzień walczą ze sobą o klientów, w tym dniu emocje i garnitury odkładają na bok. Zapraszamy też wszystkich sympatyków tenisa, pracowników i klientów firm motoryzacyjnych.

Turniej rozpocznie się o godz. 9:00, a zakończy około godz. 17:00. Wówczas rozegrany zostanie mecz finałowy i nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Po zawodach organizator przewiduje wspólny piknik integracyjny. Będzie to doskonała okazja do podzielenia się wrażeniami po emocjonujących rozgrywkach.

To już kolejna edycja dealerskich rozgrywek, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem – podczas ostatniego spotkania na kortach stanęło ponad 60 osób. Tradycja, zapoczątkowana pięć lat temu, na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych Wrocławia. Każdego roku pod koniec września, do miasta spotkań zjeżdżają przedstawiciele branży motoryzacyjnej z całej Polski, żeby reprezentować swoje firmy.

Turniej to doskonała okazja, by sprawdzić swoją formę, ale przede wszystkim miło spędzić czas w przyjemnym  otoczeniu wrocławskiego Zalesia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszeń imiennych  (z wykluczeniem członków Polskiego Związku Tenisowego) na adres: magdalena.grzanka@wrobel.mercedes-benz.pl do dnia 23 sierpnia br.

 Kontakt dla mediów:

Magdalena Grzanka Tel. +48 692 444 018

magdalena.grzanka@wrobel.mercedes-benz.pl