tumblr_nqx8kfFxJO1tubinno1_1280
Szkolenie „Przedsiębiorstwo z klimatem”

Szanowni Państwo,

koszty związane z energią są jednym z najistotniejszych kosztów stałych ponoszonych przez przedsiębiorstwa. W obliczu stale rosnących cen energii, jak i polityki klimatycznej prowadzonej przez Unię Europejską coraz większą uwagę przykłada się do efektywnego wykorzystywania energii. Racjonalne wykorzystywanie energii w przedsiębiorstwie przynosi wymierne korzyści dzięki zmniejszeniu ponoszonych kosztów.

Aby przedstawić Państwu wszystkie możliwości związane z efektywnym wykorzystaniem energii w firmie Dolnośląska Izba Gospodarcza wraz z Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. zapraszają na szkolenie pt:

„Przedsiębiorstwo z klimatem”, które odbędzie się 16 lutego b.r w godz. od 10.00 do 15.00 w sali konferencyjnej DIG.

Na szkoleniu dowiecie się Państwo jakie są dostępne narzędzia i mechanizmy pomagające w procesie optymalizacji zużycia energii w przedsiębiorstwie oraz zapoznacie się z aktualnymi możliwościami wsparcia finansowego na przeprowadzenie inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa, jak również inwestycji w odnawialne źródła energii.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o potwierdzanie uczestnictwa pod linkiem:  http://www.firmazklimatem.evenea.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.