cpr
Studia podyplomowe Wellbeing w organizacji – Wrocław

21 października 2017r. ruszają pierwsze w Polsce studia podyplomowe Wellbeing w organizacji.
Studia organizowane są przez Centrum Pozytywnego Rozwoju wraz z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

Do współpracy w roli wykładowców zaprosiliśmy m.in. Prof. Andrzeja Jacka Blikle, Wojciecha Eichelbergera oraz praktyków biznesu, specjalistów z wybranych obszarów m.in. wellbeingu, zarządzania, psychologii pozytywnej, komunikacji opartej na potrzebach i mediacji oraz Mindfulness.

Uczestnicy zdobędą kompetencje w zakresie przygotowywania i wdrażania wellbeingu w organizacji oraz praktycznego wprowadzenia elementów psychologii pozytywnej. Dowiedzą się jak zadbać o dobrostan psychiczny i fizyczny liderów oraz pracowników poprzez zmniejszenie stresu, pozytywną komunikację, pozytywne emocje, tworzenie poczucia sensu i wspólnoty, troskę o zdrowie i dobre samopoczucie w miejscu pracy. Ponadto zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie efektywnego przywództwa i tworzenia strategii biznesowych wykorzystujących dobrostan pracowników jako podstawę kapitału organizacji.
Studia nastawione na wykorzystanie aktywnych form szkoleniowych i uczenie przez doświadczanie, celem jest osiąganie efektu synergii poprzez wymianę doświadczeń pomiędzy wykładowcami – praktykami a uczestnikami studiów.

Każdy z uczestników zakończy studia z programem wellbeingu dla swojej organizacji.

Zapisy:

http://www.wsb.pl/…/studia…/kierunki/wellbeing-w-organizacji