slide3
SPOTKANIE: Projekt wejścia na rynki afrykańskie

W związku z nawiązaniem współpracy z Afrykańsko-Polską Izbą Handlową, Dolnośląska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców, którzy w roku 2016 r. planują rozszerzyć swoją działalność eksportową na rynki afrykańskie, do udziału w unikatowym programie kompleksowego wsparcia.

logo-duzawersja-300x300

Stworzyliśmy program, który będzie trwał od stycznia do czerwca 2016 r. W ramach projektu będziemy poszukiwać indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy partnera biznesowego w krajach  afrykańskich oraz towarzyszyć przedsiębiorcom aż do momentu podpisania kontraktu, doradzać w działaniach marketingowych oraz logistycznych.

Podczas spotkania przedstawiciel Izby „ProAfrica”, opowie również o tym jak Izba  wspiera  i  promuje  współpracę pomiędzy Polską i krajami Afryki oraz przedstawi aspekty działalności biznesowej w Afryce. Motywem   przewodnim  spotkania  będzie  omówienie  zasad  współpracy  firm zainteresowanych  uczestnictwem  w projekcie wspierającym proces zdobywania rynków afrykańskich.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w projekcie serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt: „Afryka – kontynent przyszłości”, które odbędzie się w piątek 18 grudnia w godz. 12.00 – 14.00 w siedzibie DIG ( adres w stopce).

 

Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o potwierdzanie udziału na adres:

jck@dig.wroc.pl do 16 grudnia b.r do godz. 12.00.