microsoft
Nowe technologie w firmie – bezpłatne warsztaty dla MŚP we Wrocławiu

W województwie dolnośląskim działa ponad 50 mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na 1000 mieszkańców (powyżej średniej krajowej, która wynosi 47,80). Z myślą o takich firmach zostały stworzone bezpłatne warsztaty poświęcone nowym technologiom w biznesie. Spotkanie dla MŚP z województwa dolnośląskiego i okolic odbędzie się 20 marca we Wrocławiu.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Organizatorem wydarzenia jest Microsoft Polska. Spotkanie współorganizuje Intel, partnerami są Dell oraz HP.

Jak wynika z badania Ipsos MORI „Nowoczesne IT w MŚP 2016”, przygotowanego na zlecenie Microsoft, 75% przedstawicieli małych i średnich firm w Polsce twierdzi, że innowacje są potrzebne, aby z powodzeniem rywalizować na rynku krajowym. Dwóch na trzech zgadza się, że są konieczne, aby osiągnąć sukces za granicą.

Uczestnicy spotkania Accelerate Your Business we Wrocławiu będą rozmawiać o tym, jak korzystanie z nowoczesnych technologii cyfrowych pomaga w odniesieniu sukcesu biznesowego. Przedstawiciele MŚP, którzy zarejestrują się na warsztaty, dowiedzą się, w jaki sposób IT pozwala rozwijać firmę i zwiększać zyski.

Praktycznie o korzyściach

Wydarzenie będzie okazją do poznania nowoczesnych narzędzi biznesowych. O ich zaletach opowiedzą przedstawiciele firm, które zbudowały dzięki nim swoją przewagę nad konkurencją. Uczestnicy będą mogli także bliżej poznać rozwiązania chmurowe dla biznesu (Office 365, Azure), a od eksperta dowiedzą się o zagrożeniach związanych z używaniem nielegalnego oprogramowania.

Druga część spotkania będzie miała charakter praktyczny. Uczestnicy wezmą udział w wybranych przez siebie warsztatach – dotyczących systemu operacyjnego Windows 10 Pro lub najnowszego systemu Windows Server 2016.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jacek Walkiewicz – trener, psycholog i motywator – który opowie o tym, jak być otwartym na zmiany. Spotkanie poprowadzi Hubert Urbański.

Dodatkowych informacji udziela:

Marek Zaleski

Microsoft Sp. z o.o.

tel. +48 (22) 5941804

e-mail: b-mazale@microsoft.com

 Tomasz Biegański

Multi Communications

tel. +48 602 461 945

e-mail: tomasz.bieganski@multipr.pl

 

PROGRAM I REJESTRACJA