rynek
Klub biznesu: Szlakiem wrocławskiego biznesu z Beatą Maciejewską

Dolnośląska Izba Gospodarcza zaprasza na majowy Klub Biznesu. Takiego spotkania jeszcze nie było!

Przyjaciół i Członków Dolnośląskiej Izby Gospodarczej z ogromną przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy spacer po wrocławskich ulicach z p. Beatą  Maciejewską. Popołudnie rozpoczniemy przed dawną resursą kupiecką czyli obecnym Teatrem Lalek. A dalej prowadzeni przez Panią Redaktor udamy się śladami kupców, przedsiębiorców i bogatych wrocławian, po których  pozostały trwałe pamiątki w przestrzeni miejskiej. Spacer zakończymy w okolicach Placu Solnego, gdzie zaprosimy Państwa na kawę i coś słodkiego.

To gratka dla zainteresowanych historią i architekturą Wrocławia oraz niepowtarzalna okazja do spotkania z niezwykłą osobowością.

Beata Maciejewska z wykształcenia jest historykiem. Od 1992 roku pracuje we wrocławskiej redakcji „Gazety Wyborczej”. Niestrudzona popularyzatorka historii Wrocławia. Wielokrotnie prowadziła spacery tematyczne po ulicach naszego miasta, w których wzięło udział tysiące wrocławian. Autorka książek i scenariuszy, między innymi: „Wrocław. Dzieje miasta 2002; „Spacerownik wrocławski” 2008 czy ostatnio „Spacerownik wrocławski 2. Nowe trasy” 2015.

Rejestracja na wydarzenie tylko poprzez link:  http://klubbiznesudigmaj2016.evenea.pl/

Miejsce zbiórki: przed Teatrem Lalek od strony fontanny z krasnalami (pl. Teatralny 4). Wyruszymy punktualnie o 17:30

Ewentualne pytania proszę kierować na maila: ees@dig.wroc.pl

foto. Maciej Lulko