tumblr_nf0w03DUxN1qfirfao1_1280
Narzędzie Pomiaru Kapitalu Ludzkiego

Wszystkich dyrektorów, przedsiębiorców i pracowników działów HR zainteresowanych tematyką kapitału ludzkiego serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty praktycznej obsługi Narzędzia Pomiaru Kapitału Ludzkiego (NKL), organizowane w ramach projektu „Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”. Podczas zajęć praktycznych, które poprowadzą twórcy NKL (eksperci PARP i SGH), uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób obsługiwać NKL i wykorzystywać uzyskane wyniki, podejmując świadome decyzje dotyczące zarządzania w przedsiębiorstwach.

Opracowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Szkołę Główną Handlową w Warszawie Narzędzie Pomiaru Kapitału Ludzkiego (NKL) to pierwsze tak kompleksowe, bezpłatne narzędzie pozwalające działom HR i managerom na skuteczny pomiar wartości kapitału ludzkiego, a co za tym idzie także efektywne zarządzanie tym zasobem w swoich organizacjach.
17 listopada br. We Wrocławiu, przedsiębiorcy którzy jeszcze nie skorzystali z NKL, mają okazję wziąć udział w warsztatach i przekonać się jak Narzędzie działa w praktyce i jakie korzyści może przynieść ich firmie.
Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez stronę http://nkl.parp.gov.pl/index/more/46649. Tam też znajdziecie Państwo szczegółowy program warsztatów.

post-small-4