it
Chcesz zobaczyć IT bez pudła? Przyjdź we wtorek 19 czerwca na jedyne takie śniadanie dla profesjonalistów IT we Wrocławiu

We wtorek 19 czerwca br. o godz. 09.00 w Bar Barbara przy ul. Świdnickiej 8B we Wrocławiu rozpocznie się spotkanie z cyklu Meet IT:  Chmura z wartością dodaną, czyli IT bez pudła. W prezentacjach ekspertów i inżynierów IT rozwinięte zostaną zagadnienia wykorzystania usług chmurowych w biznesie, modeli korzystania i rozliczania usług IT w modelu abonamentowym (as a service) oraz zapewnienia ciągłości działania organizacji dzięki usługom Backup as a Service i Disaster Recovery as a Service.

Podczas spotkania po raz pierwszy zaprezentowane zostanie rozwiązanie Cloud2B, czyli dedykowane dla biznesu usługi IT łączące wykorzystanie sieci światłowodowej, klastra 6 ośrodków data center, zespołu ponad 20 inżynierów oraz dostępu do usług wiodących dostawców takich jak VMware, Veeam, Microsoft i in.

Będzie można również zobaczyć [live demo] wykorzystania usług IT zapewniających ciągłość działania organizacji w przypadku nagłego zapotrzebowania na dodatkowe zasoby IT, ataku na infrastrukturę IT i inne „sytuacje awaryjne”. Gościem specjalnym wrocławskiego spotkania będzie ekspert z firmy Veeam – globalnego dostawcy rozwiązań IT z zakresu inteligentnego zarządzania i ochrony danych oraz hiperdostępności.

Spotkanie skierowane jest do osób profesjonalnie zajmujących się zagadnieniami IT oraz decydentów odpowiadających za cyfryzację procesów w swoich organizacjach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny – warunkiem jest rejestracja na: www.meetit.org.pl/wydarzenia